Zabieg, który natychmiast przywraca energię i blask, a także daje efekt głębokiego nawilżenia Twoje skóry. Promienna, młoda cera o której zawsze marzyłaś.

Sucha i odwodniona cera? Skłonność do trądziku różowatego? Narażenie na szkodliwe działanie czynników środowiskowych? Jeżeli Twoja skóra musi zmagać się z takimi wyzwaniami wesprzyj ją witaminą C, antyoksydantami i roślinnymi komórkami macierzystymi.

IMAGE skincare to najbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków.

Konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty.

IMAGE skincare troszczy się o Twoją skórę, niezależnie od jej rodzaju i problemu estetycznego.

Z myślą o trosce o Twoją skórę zostały stworzone niezwykle skuteczne i łatwe w użyciu kosmetyki, które pomagają skórze w walce z oznakami starzenia i negatywnymi efektami wpływu środowiska.

Kosmetyki tej firmy stosowane są przez profesjonalistów na całym świecie i nasz salon również dołączył do tej elitarnej grupy.

Dzięki niezwykłej skuteczności działania, lekarze specjaliści medycyny estetycznej i właściciele gabinetów kosmetologicznych ufają tej marce.

SIGNATURE FACE LIFT to witaminowy peeling, który dedykowany jest dla skór bardzo wrażliwych ze skłonnością do trądziku różowatego. Wskazaniem do zabiegu jest też skóra naczyniowa, która po terapiach laserowych powinna być w dalszym ciągu intensywnie odżywiana i motywowana do dalszej regeneracji.

Wykorzystane w zabiegu preparaty zawierają 30% witaminy C oraz enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliację, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu przez fibroblasty, wzmocnienie naczyń włosowatych, usprawnienie mikrocyrkulacji w naczynkach oraz ochrona antyoksydacyjna.

Zabieg pobudza odnowę komórkową, pomaga w leczeniu trądziku różowatego, przywraca równowagę w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry i działa łagodząco na zaczerwienienia.

Zabieg bezpieczny jest dla kobiet w ciąży.

Zabieg VITAL C dla kobiet w ciąży cena 220 zł/ czas zabiegu 45minut

Zabieg VITAL C ANTYOXIDANT z masażem cena 180 zł/ 60 minut

Zabieg SIGNATURE FACELIFT z peelingiem witaminowym 270 zł/ czas 60 minut/seria 6 zabiegów co 10-14 dni

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ.