W naszym salonie proponujemy dwie metody oczyszczania skóry:

Peeling kawitacyjny jest metodą na delikatne, ale skuteczne oczyszczenie skóry. W nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny sposób ściąga ze skóry zanieczyszczenia, nadmiar sebum i złuszczony naskórek. Można go stosować do prawie każdego rodzaju cery (z wyłączeniem aktywnych, ropnych wykwitów). W tej metodzie wykorzystuje się ultradźwięki, dlatego występuje szereg przeciwwskazań do takiego zabiegu (nie może być stosowany):

  • u kobiet w ciąży,
  • u osób posiadających jakiekolwiek metalowe implanty znajdujące się na stałe w ciele,
  • u osób z chorobami serca i z chorobą nowotworową.

Świetnie sprawdza się w przypadku licznych zaskórników, jednak do pełni oczyszczenia należy zastosować serię zabiegów (min. 5). Można go powtarzać często, jednak na początku nie częściej niż raz w tygodniu. Kiedy skóra się przyzwyczai, może to być nawet 2 razy na tydzień.

Czyszczenie manualne jest przeznaczone dla osób z bardzo zanieczyszczoną, problematyczną cerą, u których oprócz zaskórników, występują także głęboko umiejscowione, podskórne zmiany, mające charakter zmian trądzikowych. Oczyszczanie manualne stanowi świetne uzupełnienie leczenia dermatologicznego z wyłączeniem terapii retinoidami.

Częstotliwość zabiegów powinna być dostosowana do tego, jak szybko skóra ulega zanieczyszczeniu. Najlepsze rezultaty uzyskujemy w odstępach 3 tygodniowych w początkowej fazie terapii a następnie ten czaso-okres jest wydłużany w zależności od stanu skóry.

Oczyszczenie manualne przeprowadzane w naszym salonie to pełen zabieg zaopiekowania się skórą.

Rozpoczyna się od zmycia żelem posiadającym właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i blokujące enzym 5 alfa reduktazy – głównej przyczyny powstawania trądziku. Następnie wykonujemy mikrodermabrazję w bardzo kontrolowany sposób. Na tak przygotowaną skórę nakładamy preparat rozpulchniający i przystępujemy do usuwania zaskórników i grudek. W trakcie zabiegu kilkakrotnie skóra jest dezynfekowana , co gwarantuje zachowanie aseptyki podczas zabiegu. Po zakończonym oczyszczaniu mechanicznym jeszcze raz skóra jest odkażana i następuje aplikacja serum i maseczki. Te preparaty mają na celu zbalansowanie i przywrócenie równowagi zasadowo-kwasowej skórze.

W trosce o dobre samopoczucie i relaks podczas aplikacji maseczki wykonywany jest masaż relaksacyjny szyi, ramion, dekoltu lub torsu. Masaż taki poprawia krążenie limfy i ma działanie detoksykujące.

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ.