Laserowy zabieg odmładzający twarz

Nowy kolagen to autorska metoda laserowego liftingu twarzy i ciała mająca na celu pobudzenie włokien kolagenowych i elastycznych w mało inwazyjny sposób.

Endolifting Nowy kolagen to laserowy zabieg odmładzający twarzy, łączący w jedną terapię trzy różne procedury. Nieinwazyjna terapia, oddziaływująca zarówno na zewnętrzne, jak i wewnętrzne warstwy skóry, pozwala na zauważalną poprawę jej jędrności i gęstości, spłycenie zmarszczek oraz wypełnienie bruzd wargowo-nosowych juz po pierwszym zabiegu.

Lasery są urządzeniami bez których coraz trudniej wyobrazić sobie współczesne, nowoczesne procedury kosmetologiczne. Są to nowatorskie zabiegi odmładzania twarzy z jednoczesnym napieciem tkanki podskórnej. Zabieg łączy w sobie trzy odrębne procedury wykorzystujące różne długości fal lasera i systemu vacum. Synergia w kosmetologii estetycznej pozwala na uzyskanie dużo lepszych rezultatów niż wykorzystanie do zabiegu tylko jednego system.

Wykorzystane w zabiegu procedury uzupełniają się, odziaływując w głębokich, pośrednich oraz powierzchniowych strukturach skóry. Jednocześnie usuwają różne niedoskonałości cery, pobudzają rewitalizację włókien kolagenowych, poprawiają gęstość i jędrność skóry oraz spłycają bruzdy nosowo-wargowe.

Endolifting Nowy kolagen w większości przypadków daje zauważalne efekty juz po pierwszym zabiegu. Przeznaczony jest zwłaszcza dla pacjentów od 30 roku życia z widocznymi objawami starzenia twarzy i innych części ciała. Obszary leczenia obejmują najczęściej twarz, podbródek oraz ramiona. Przeciwwskazania do zabiegu to m.in.:

  • aktywne zapalenie skóry,
  • ciąża i okres karmienia piersią.

Efektem przeprowadzonej procedury endoliftingu laserowego jest:

  • odtworzenie młodzieńczego wyglądu twarzy, brody, ramion,
  • usunięcie lub wygładzenie zmarszczek,
  • równomierne napięcie skóry,
  • wyraźne spłycenie głębokich bruzd,
  • zapobieganie zastojowi limfy w tkankach.

Odpowiednio dobrane fale lasera powodują delikatne, kontrolowane podgrzanie tkanek, pobudzające kurczenie sie włókien kolagenowych. Zwiększa to ich napięcie i elastyczność tkanek. Frakcyjny efekt powoduje powstanie tzw. punktów wysokiej temparatury na różnej głębokości skóry. Uzupełnia to działanie EndoLitingu i poprawia zagęszczenie skóry.

Endolifting Nowy Kolagen jest procedurą małoinwazyjną, bezpieczną dla wszystkich rodzajów skóry i praktycznie bezbolesną, niewymagającą znieczulenia. Bezpośrednio po przeprowadzeniu może powodować przejściowe zaczerwienienia.

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ.