Zabiegi na cellulit

LECZENIE I USUWANIE CELLULITU

Termolifting RF, czyli fale radiowe RF, to nowoczesny, w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który skutecznie redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, uelastycznia skórę pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz syntezę włókien kolagenowych.

Laser biostymulujący przyczynia się do zwiększenia syntezy różnych białek, w tym kolagenu. Działanie biostymulujące niskoenergetycznego promieniowania laserowego powoduje poprawę ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnych.

Mezoterapia kosmetologiczna polegający na wstrzykiwaniu płytko pod skórę mieszanki dwóch rodzajów substancji. Pierwsza to wyciągi poprawiające mikrokrążenie, np. rutyna lub ekstrakt z nostrzyka. Druga to substancje przyspieszające spalanie tłuszczu: kofeina lub karnityna. Ilość zabiegów mezoterapii zależy od stanu zaawansowania cellulitu, zwykle zaleca się od 4 do 6 zabiegów.

Karboksyterapia jest terapią, dzięki której możemy mechanicznie uszkodzić komórki tłuszczowe (poprzez szybki przepływ gazu), odnowić i wzmocnić krążenie w miejscach objętych cellulitem – co zwiększa metabolizm i odnowić strukturę uszkodzonych włókien kolagenowych i elastylowych, które „trzymają w ryzach” komórki tłuszczowe. Dodatkowym efektem zabiegów jest odżywienie skóry i jej widoczne ujędrnienie.

Masaż Green Vac, czyli masaż skóry robiony za pomocą specjalnej głowicy z wałeczkami. W przestrzeni między wałkami powstaje na zmianę podciśnienie i nadciśnienie. Zmiana ciśnień wraz z ruchem wałeczków zasysa skórę, masując ją. Zabieg poprawia krążenie, zmniejsza cellulit. Konieczna jest seria 10-ciu zabiegów.

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ.