Laser diodowy LightSheer Duet

ZŁOTY STANDARD DEPILACJI LASEROWEJ

Laser diodowy Light Sheer Duet®, którym dokonujemy zabiegów depilacji laserowej w Podarunku dla Urody, to najnowocześniejsze, najskuteczniejsze i najszybsze urządzenie do trwałego usuwania zbędnego owłosienia!

Depiluje bezboleśnie i o 75 proc. krócej niż inne urządzenia tego typu. Nie powoduje przebarwień skóry czy pękania naczyń krwionośnych. Produkowany jest przez firmę Lumenis®, światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych.

Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, a także certyfikaty odpowiednich instytucji Europejskich, w tym ISO 9001.

Urządzenie posiada dwie głowice: LightSheer ET, chłodzącą powierzchnię poddawaną depilacji do 5 stopni Celsjusza i służącą do depilacji precyzyjnej, a także LightSheer HS z nowatorską technologią zasysania (próżni) do skutecznej depilacji dużych powierzchni.

Z zabiegu depilacji laserowej nie powinny korzystać:
– kobiety w ciąży
– kobiety karmiące piersią
– osoby z ostrymi stanami zapalnymi skóry
– osoby z ze zmianami skórnymi na tle alergicznym
– osoby z tatuażem w miejscu wykonywania zabiegu
– osoby cierpiące na padaczkę
– osoby z bielactwem
– osoby cierpiące na łuszczycę
– osoby u których występuje nadwrażliwość skóry na słońce
– osoby z przebytymi i czynnymi chorobami nowotworowymi
– osoby ze skórą skłonną do bliznowacenia
– osoby z rudymi, siwymi oraz blond włosami
– osoby z opryszczką (zabieg można wykonać tydzień po ustąpieniu)

Przygotowanie do zabiegu:

Przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania. Dotyczy to również korzystania z solarium oraz samoopalacza. Przez 6 tygodniu przed zabiegiem natomiast nie należy usuwać włosów. Pomiędzy kolejnymi zabiegami, można golić lub podcinać włosy. Należy pamiętać o regularnym nawilżaniu skóry, by utrzymywać ją w dobrej kondycji. Na zabieg najlepiej przyjść w luźnej odzieży, która nie będzie podrażniać wydepilowanej skóry. Na konsultacje odbywające się w okolicy planowanego zabiegu, nie należy golić włosów. Należy je zgolić dzień przed planowanym zabiegiem depilacji.

Na tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania kremów do depilacji oraz środków złuszczających (peeling). Dzień przed zabiegiem, nie należy stosować balsamów, antyperspirantów. Etiaxil należy odstawić minimum miesiąc przed zabiegiem. W tym samym czasie należy zaprzestać stosowania kremów i maści, które zawierają wit. A, wit. C, kwasy owocowe oraz retinoidy ( Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne).

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ.