Nowy rok 2017 to dla nas kolejne cele do realizacji oraz ciekawe przedsięwzięcia. Dlatego z ogromną przyjemnością i podekscytowaniem poszerzamy działalność salonu Podarunek dla Urody o dodatkowy kanał komunikacji – blog, który jest naszą noworoczną niespodzianką dla Was. Dedykujemy go zarówno stałym klientom, jaki i wszystkim osobom, poszukującym wartościowej wiedzy oraz rzetelnych informacji na temat nowoczesnych metod pielęgnacji skóry, najskuteczniejszych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, a także interesujących porad, dotyczących dbania o siebie w sposób kompleksowy i świadomy.

Tym wpisem oficjalnie rozpoczynamy cykl tematycznych artykułów, które w naszym zamyśle stanowią obszerną odpowiedź na rozmaite pytania zadawane często przed naszych klientów np. o sposoby prawidłowej pielęgnacji twarzy oraz ciała, najlepsze metody na zachowanie młodego wyglądu i witalności, a także o tajniki poszczególnych zabiegów, które oferujemy w naszym salonie. Wiemy, że macie wiele pytań, które chętnie zadalibyście kosmetologowi czy lekarzowi medycyny estetycznej, czasem macie też pewne wątpliwości dotyczące szeroko pojętej kosmetyki – dlatego na naszym blogu postaramy się poruszać nurtujące Was tematy i skrupulatnie je objaśniać w przystępny i nieskomplikowany sposób.

Jako specjaliści w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laserowej, postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy naszego zawodu, podzielić się z Wami naszą pasją i obdarowywać Was systematycznie sporą dawką inspirującej wiedzy kosmetycznej.

Czego możecie się spodziewać, zaglądając na nasz blog?

Przygotujecie się na ciekawe tematy dotyczące nowoczesnej kosmetyki oraz praktyczne wskazówki w kwestiach zdrowia i urody, a wszystko popłynie do Was prosto ze źródła – czyli od naszych wykwalifikowanych ekspertów. Ten blog jest kolejnym krokiem Podarunku dla Urody w stronę naszych klientów i przyjaciół, aby jeszcze lepiej zadbać o Wasze potrzeby i oczekiwania. Z pewnością przybliżymy Wam sprawdzone, profesjonalne usługi, dzięki którym potrafimy obecnie rozwiązywać rozmaite problemy estetyczne oraz zniwelować ewentualne mankamenty wyglądu, będące czasem przyczyną niepotrzebnych kompleksów. Zapoznamy Was ze światowej klasy terapiami, podpowiemy jak dobrać indywidualne kuracje do danego problemu. Zainteresowani?

W naszym salonie od początku jego istnienia szczególną wagę przykładamy do kreowania przyjaznej, komfortowej atmosfery, w której klienci czują się wyjątkowo. Wierzymy, że nie zabraknie jej również tutaj – na blogu. Połączymy naszą wiedzę, pasję i doświadczenie, aby zmotywować Was do pozytywnych zmian w życiu, regularnego dbania o siebie oraz odważnego sięgania po radość i piękno, które drzemie w każdym z nas bez wyjątku. Pomożemy Wam je wydobyć i podkreślić! Znamy magiczne sposoby na wspaniałe samopoczucie, zdrowy, atrakcyjny wygląd i witalność. Udowodnimy, że wizyta w naszym salonie może pomóc Wam odzyskać pozytywną energię i wiarę w siebie lub…zawrócić wskazówki zegara bez względu na wiek.

Zapraszamy do lektury nowego wpisu już niebawem!

Grażyna Betlejewska z zespołem.

error: Content is protected !!