Wiosna to czas, w którym najczęściej decydujemy się na rozmaite zabiegi pielęgnacyjne oraz regeneracyjne twarzy i ciała, ponieważ motywuje nas myśl o tym, że niebawem zaczniemy odsłaniać więcej ciała, przez co pragniemy zadbać o jego kondycję. Bardzo istotną rolę dla pięknego i zdrowego wyglądu skóry odgrywa ujędrnianie, ponieważ kiedy nasza skóra jest sprężysta, gładka i napięta – prezentuje się promiennie, stając się naszym dużym atutem. Na jędrność ciała wpływa wiele czynników takich jak: zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna, odpowiednie nawadnianie organizmu, uwarunkowania genetyczne czy również najzwyczajniej w świecie – nasz wiek. Na szczęście istnieją też kosmetologia i medycyna estetyczna, które fantastycznie wspomagają naturę, oferując cały wachlarz efektywnych zabiegów, które pomagają uelastycznić skórę. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej 3 innowacyjnym kuracjom silnie ujędrniającym, które proponujemy Wam w Podarunku dla Urody na wiosnę.

WIOSENNE ZABIEGI REGENERACYJNE

Zabieg opiera się na działaniu dwutlenku węgla, który zostaje podany w wybrany obszar ciała, rozszerzając warstwy skóry w miejscu iniekcji, co skutkuje lepszym ukrwieniem, intensywnym odżywieniem i dotlenieniem. To jednak tylko pierwsze efekty, które gwarantuje nam karboksyterapia. Najważniejsze procesy zachodzą wewnątrz komórek, gdzie dochodzi do stymulacji fibroblastów, które odbudowują zapas elastyny i kolagenu. Te dwa białka odgrywają zasadniczą rolę – sprawiają, że skóra zyskuje na jędrności i sprężystości, zmarszczki zostają wygładzone, a niedoskonałości pokroju przebarwień, blizn czy rozstępów zanikają. Efekty kuracji dostrzeżemy już po pierwszej wizycie w gabinecie, a dla utrzymania osiągniętych rezultatów należy zastosować serię zabiegów, które powinniśmy powtarzać w odstępach co 1-2 tygodnie. Ilość sesji jest uzależniona od stanu skóry, a także indywidualnych predyspozycji organizmu.

Kolejna z metod, która opiera się na nowoczesnej technologii pozwala w bezinwazyjny i bezbolesny sposób poprawić wygląd oraz ujędrnienie skóry. Zabieg polega na emisji wiązki fal radiowych, które wnikają w głąb komórek, powodując rozgrzanie ciała. Reakcją organizmu na wzrost temperatury jest aktywacja procesów regeneracyjnych. Produkowane są świeże białka kolagenu i elastyny, które następnie zastępują starsze, uszkodzone wiązania – w ten sposób skóra staje się gładsza, poprawia się jej napięcie i elastyczność. Dzięki działaniu fal radiowych z powierzchni skóry znikną drobne zmarszczki, blizny, rozstępy i przebarwienia. Zabieg RF wpływa też korzystnie na pracę mięśni poprzez ich rozluźnienie. Kuracja falami radiowymi przynosi szybkie efekty i podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych zabiegów, tak i tutaj powinniśmy skorzystać z serii zabiegów w odstępach, co 10 dni.

Zabieg opiera się na aplikacji w skórę – za pomocą strzykawki lub specjalnego pistoletu – wyselekcjonowanych składników aktywnych. Procedura ta stymuluje skórę do intensywnej odbudowy. Mezoterapia igłowa powoduje zanik zmarszczek, wygładzenie powierzchni skóry i ujednolicenie jej kolorytu. Szybko dostrzeżemy też pozytywne zmiany w zakresie ujędrnienia i sprężystości ciała. To doskonała, naturalna i bezinwazyjna metoda, która dodatkowo wspierana jest składnikami aktywnymi w postaci kosmetycznych koktajli, podawanych w miejsce zabiegowe. Zabieg należy powtarzać w seriach co 10-14 dni, natomiast długość kuracji wyznacza dynamika naszych procesów regeneracyjnych i ogólny stan skóry.

Którą terapię wybieracie dla siebie? Wszystkie powyższe metody gwarantują naprawdę spektakularne efekty, a w dodatku możemy wykonywać je również w okresie ekspozycji na słońce, co wiosną i latem jest nieuniknione.

Zapraszamy serdecznie do Podarunku dla Urody na wiosenne kuracje ujędrniające ciało!

error: Content is protected !!