Wiosna to doskonały czas na metamorfozy – również w odniesieniu do stylizacji paznokci! Jakie kolory będą modne w nadchodzącym sezonie? Dlaczego warto wybrać się na profesjonalny manicure do Podarunku dla Urody? Sprawdźcie!

Dłonie i paznokcie nadają się wprost idealnie do tego, by za ich pomocą podkreślić, która pora roku gra nam w sercu. Pięknie ozdobione ulubionym odcieniem i zadbane paznokcie to sposób na ożywienie wizerunku, ale też dodanie sobie pozytywnej energii – każda kobieta doskonale o tym wie. Dlatego nie zapominaj o regularnej, pełnej pielęgnacji, która odpłaci nam się z pewnością doskonałym samopoczuciem. Odpowiednio dobrana kuracja dla rąk powinna skupiać się na najważniejszych powodach, przez które skóra traci blask i elastyczność. Postawmy na systematyczną regenerację! Manicure SPA na pewno rozpieści Wasze zmysły i wydobędzie piękno dłonie. Zabieg składa się z kilku niezwykle przyjemnych rytuałów, jakie poprzedza profesjonalny manicure, który jest wprowadzeniem do niesamowicie relaksacyjnego masażu, a następnie nałożenia specjalnej maski odżywczej lub pielęgnującej parafiny na skórę dłoni, aby na samym końcu rozpieścić Wasze zmysły tzw. „wisienką na trocie” czyli ulubionym kolorem lakieru.

Modne kolory w tym sezonie

Według najnowszych trendów w stylizacji paznokci, w tym sezonie królować będą wszelkie odcienie niebieskiego, który kojarzy nam się z niebem, morzem, świeżością i wakacyjną beztroską. Turkus, błękit, lazur, a także chłodniejsze odcienie jak granat czy kobalt znajdą swoje odzwierciedlenie w najmodniejszych odcieniach lakierów do paznokci. Oczywiście z mody nie wyjdzie również róż i klasyczna czerwień – to nieśmiertelne kolory, które zawsze dodają uroku dłoniom. W lecie na topie będą również rozmaite lakiery metaliczne – przede wszystkim srebro i złoto, które doskonale możemy łączyć z ciemniejszymi kolorami – np. czernią. Nie zapominajmy także o bieli i pastelach, których minimalistyczny urok nigdy nie wychodzi z mody. Oczywiście powyższe trendy to tylko wskazówki, inspiracje – najważniejsze jest to, żeby każda Was podkreślała swoje paznokcie w zgodzie z własnymi upodobaniami – tylko wtedy manicure sprawi Wam najwięcej radości!

error: Content is protected !!