Aktualności

TIMEXPERT SRNS NIGHT

By 2 września 2016 No Comments

Kuracja regenerująca i oczyszczająca skórę

Piękno i jakość skóry są ściśle związane z czasem przeznaczonym na odpoczynek. Noc jest porą na sen i odprężenie, które pozwalają na wyeliminowanie toksyn i odzyskanie sił po codziennym wysiłku. Nasza skóra jest zaopatrzona w mechanizmy, które odpowiadają za neutralizację toksyn, ale w okresach nadmiernego stresu, braku snu i w miarę upływu lat, mechanizmy oczyszczania (detoks) nie nadążają za przemianami występującymi w organizmie. To tłumaczy, dlaczego rano po przebudzeniu nasza skóra wygląda na zmęczoną, a pod koniec dnia wydajemy się sobie o kilka lat starsze.

GERMAINE DE CAPUCCINI, zainspirowane sekretem piękności kobiet azjatyckich stworzyła SLEEPING-CURE, dziesięciodniową kompletną kurację niezwykle skutecznie działającą podczas snu, a zwłaszcza w godzinach, kiedy proces regeneracji komórkowej i oczyszczania skóry jest najbardziej efektywny (tzw. „złote godziny” pomiędzy godz.23.00–2.00).

Serum regenerujące na noc

serum-na-noc

Serum przeciwstarzeniowe, o świeżej i lekkiej konsystencji, efektywnie usuwające oznaki zmęczenia. Formuła preparatu składa się w 60% z aktywnych składników antyoksydacyjnych, oczyszczających, wygładzających i nawilżających. Uruchamia naturalny proces odnowy skóry i eliminacji toksyn, dostarczając jednocześnie niezbędne substancje odżywcze. Działa ona skutecznie na cztery sposoby:

  • Działanie oczyszczające – silny kompleks D-TOX CELL COMPLEX pobudza dwa zasadnicze mechanizmy oczyszczania skóry, eliminujące uszkodzone proteiny (autofagię, proteolizę), niezbędne dla odmłodzenia i odzyskania rozświetlonego, witalnego wyglądu skóry;
  • Działanie antyoksydacyjne – połączenie zaawansowanych technologicznie składników z wyjątkową zdolnością przeciwutleniającą; kompleks cynkowo-glicynowy regeneruje „kapitał odporności na stres” skóry, karcynina natomiast pomaga zablokować procesy glikacji skóry. Głęboko wzmocniona skóra zwiększa zdolność do samoregeneracji;
  • Działanie łagodzące – skuteczne połączenie 8 ekstraktów roślinnych (rozmaryn, korzeń lukrecji, rumianek, wąkrotka azjatycka, drzewo herbaciane, esculateria azjatycka, rdest japoński, cytryniec chiński) o właściwościach relaksujących i kojących, pomaga zmniejszyć zaczerwienienia i podrażnienia spowodowane niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych;
  • Działanie nawilżające – peptydy Awokado biorą udział w głębokim nawilżaniu skóry, poprawieniu gęstości i wzmocnieniu jej naturalnych mechanizmów obronnych.

Stosowanie serum sprawia, że skóra jest rano piękniejsza i bardziej świeża, wypoczęta, wygładzona, rozświetlona i całkowicie odnowiona.

Produkt polecany jest dla cery z oznakami zmęczenia, poszarzałej, zaczerwienionej, przesuszonej, z uczuciem dyskomfortu. Również jako przygotowanie skóry na specjalne okazje, w czasie zmian pogody lub po agresywnych zabiegach estetycznych lub medyczno-kosmetycznych.

Sposób stosowania: nałożyć wieczorem zawartość ampułki na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jeśli skóra tego wymaga, zastosować następnie zwykle używany krem. Night Sleeping Cure poprawi i wzmocni jego działanie.

kuracja_regenerująca_oczyszczająca_skóre

Cena: 25 zł/ampułka

error: Content is protected !!