Aktualności

TIMEXPERT SRNS GLOBAL ANTI-AGE

By 6 grudnia 2016 No Comments

Kompleksowy program przeciwstarzeniowy

Nowy, zaawansowany program firmy GERMAINE DE CAPUCCINI otwiera drzwi epigenetyce – nauce, która stanowi kamień milowy na drodze prowadzącej do wyjaśnienia mechanizmów procesu starzenia się skóry związanych z naszym środowiskiem i trybem życia.
Do niedawna zakładano, że zaprogramowane genetycznie starzenie wewnętrzne jest niezmienne. Jednak najnowsze badania wykazały, że zarówno czynniki środowiskowe (zanieczyszczenia, UV), jak i czynniki związane z trybem życia (dieta, stres, brak wypoczynku) działają w sposób negatywny na mechanizmy regulujące ekspresję genów i wpływają na synteze protein młodości, powodując niektóre oznaki ogólnego starzenia. Zmiany genetyczne skóry mogą być kontrolowane, a w związku z tym są odwracalne.
TIMEXPERT SRNS rozwiązuje problem starzenia się skóry działając na jego główne przyczyny. Intensywne, odmładzające działanie składników zawartych w zabiegu, reaktywuje mechanizmy podtrzymujące młodość, regeneruje kapitał odporności na stres nadwyrężony przez wpływ otaczającego środowiska. Dodatkowo dostarcza podstawowych substancji wypełniających, które pomogą dodać objętości skóry, wygładzając zmarszczki i bruzdy.

TIMEXPERT SRNS GLOBAL ADVANCE ANTIAGING PROGRAMME

Zabieg regenerujący

Profesjonalny zabieg regenerujący, który znacząco opóźnia efekty starzenia. Umożliwiają to zawarte w jego formule aktywne składniki:
 • EPIGENOL: silnie skoncentrowany o wysokiej czystości ekstrakt z kwiatu nagietka. Uzyskany dzięki zastosowaniu złożonego procesu inżynierii enzymatycznej. Pobudza mechanizmy kluczowe do utrzymania młodości, a nadwyrężone przez nasz tryb życia i opóźnia zegar biologiczny skóry. Wpływa na wydłużenie neuronów, które działają na keratynocyty, pobudzają ich profilerację i proces zróżnicowania. Naskórek odzyskuje optymalną grubość, a zmarszczki zmniejszają się. Skóra uzyskuje odmłodzony wygląd.
 • Kompleks cynkowo-glicynowy: zapobiega uszkodzeniu oksydacyjnemu spowodowanemu przez czynniki środowiskowe, przeciwdziała zanieczyszczeniom, rozjaśnia (poprzez hamowanie czynników wzrostu melanocytów). Odnowiona skóra staje się bardziej jednolita i promienna. Składnik otrzymał prestiżową nagrodę HIGHEST AWARD na 20 Konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Chemików – Kosmetologów (IFSCC)
 • Kompleks RC-Advanced: kompleks składników roślinnych. Przywraca młodość i witalność skórze. Stymuluje system obrony i odnowy DNA. Regeneruje i wzmacnia skórę.
 • D-TOX CELL Complex: pobudza dwa zasadnicze mechanizmy oczyszczania skóry, eliminuje uszkodzone proteiny (autofagię i proteolizę), niezbędne dla odmłodzenia i odzyskania rozświetlonego, witalnego wyglądu skóry.
 • Peptydy awokado: biorą udział w głębokim nawilżaniu skóry, poprawieniu gęstości i wzmocnieniu jej naturalnych mechanizmów obronnych.
 • Kwas hialuronowy: o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej: intensywnie nawilża, wypełnia i odmładza.
 • Aktywator kolagenu o wysokiej czystości: znacznie zwiększa gęstość skóry. Przywraca jej elastyczność.
 • Witamina C, kompleks multiwitaminowy, ceramidy.
Zabieg ma wielostronne działanie:
 • regeneruje i odnawia skórę;
 • zapobiega uszkodzeniu oksydacyjnemu spowodowanemu przez czynniki środowiskowe, chroni DNA;
 • usprawnia funkcje obronne naskórka;
 • wygładza zmarszczki, zwiększa napięcie i elastyczność skóry,
 • intensywnie wypełnia, poprawia gęstość i nawilża skórę;
 • przywraca skórze jednolity wygląd i blask.
error: Content is protected !!