Z wiekiem skóra wokół oczu wiotczeje i staje się coraz cieńsza – często do tego stopnia, że jej niemal półprzeźroczysta struktura ujawnia nieestetyczne cienie, które niestety odbierają zdrowy, młodzieńczy wygląd, wizualnie dodając nam lat. Nie jest sekretem, że oczy jako zwierciadło duszy (a także cera wokół nich ) ujawniają zazwyczaj w jakiej kondycji aktualnie jesteśmy. „Worki” i cienie podkreślają nasze zmęczenie, stres czy brak niektórych witamin w organizmie, a także sprawiają, że wyglądamy po prostu ponuro. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy propozycję profesjonalnych metod z oferty Podarunku dla Urody, które w bezinwazyjny i spektakularnie skuteczny sposób zadbają o piękno skóry twarzy, a zwłaszcza o wrażliwe okolice oczu. Wyszczególniliśmy dwie flagowe kuracje, które z naszego doświadczenia okazały się być jednymi z najlepszych sposobów na osiągnięcie najlepszych efektów w poprawie wyglądu skóry wokół oczu.

Karboksyterapia

Aby zredukować skutki wiotczenia i utraty grubości skóry w okolicy oczu, należy podjąć wielokierunkowe działanie, które jednocześnie uruchomi kilka mechanizmów regenerujących. Karboksyterapia wiedzie prym na tym polu od momentu pojawienia się jej w gabinetach kosmetycznych. Nowoczesna technologia połączona z naturalnymi predyspozycjami organizmu dają wyjątkowe efekty! Na czym polega zabieg? Urządzenie do karboksyterapii służy precyzyjnemu dozowaniu czystego dwutlenku węgla pomiędzy warstwy skóry. Uwolniony gaz rozciąga miejscowo tkanki i powoduje, że do organizmu wysyłany jest impuls pozwalający na aktywację ważnych procesów regeneracyjnych. Odbudowywane są wiązania kolagenowe i elastylowe, dzięki czemu cera zyskuje na sprężystości i gęstości. Poprawie ulega także przepływ krwi, a także uruchamia się proces neowaskularyzacji, który sprawia, że formowane się nowe naczynia krwionośne. Zabieg jest w pełni bezinwazyjny i bezpieczny. Podany iniekcyjnie gaz jest po zabiegu w sposób naturalny usuwany z organizmu. Karboksyterapia to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod, która oferuje doskonałe rezultaty bez ingerencji chirurga plastycznego.

Fale radiowe – radiofrekwencja

Kolejny z proponowanych zabiegów nie ustępuje karboksyterapii w swoim technologicznym zaawansowaniu. Zabieg radiofrekwencji (RF) jest niezwykle skuteczną, bezinwazyjną i bezbolesną metodą, w której główną rolę odgrywają fale radiowe emitowane przez specjalne urządzenie. Odpowiednia długość wiązki energii (ok. 7 MHz) pozwala doprowadzić do podgrzania wybranego miejsca. Wzrost temperatury sprawia, że organizm aktywuje niezbędne procesy odnowy. Znajdujące się w komórkach fibroblasty syntezują świeże włókna kolagenu i elastyny, znacznie usprawniony zostaje przepływ krwi, a mięśnie wokół oczu zostają rozluźnione. W rezultacie wygląd cery zostaje naturalnie odświeżony i rozświetlony. Skóra zyskuje na grubości i elastyczności, a płytkie zmarszczki, worki oraz cienie zostają zredukowane. Fale radiowe korzystnie wpływają również na przebarwienia zmniejszając ich widoczność. Jest to zatem kolejna oprócz karboksyterapii kompletna kuracja regenerująca.

Jak widać skuteczne metody redukujące oznaki starzenia w okolicy oczu znajdują się w Podarunku dla Urody na wyciągnięcie ręki. Nowoczesna kosmetologia oferuje nam doskonałe rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Pamiętajmy jednak, że każdy zabieg wymaga odpowiedniej systematyczności, a często optymalne i trwałe rezultaty dostrzegamy dopiero po przeprowadzaniu serii terapii.

error: Content is protected !!