Zwłaszcza wiosną, kiedy odkrywamy więcej ciała – podświadomie przygotowując się również do wakacji i letniego plażowania – zależy nam, aby prezentowało się ono jak najbardziej atrakcyjnie. Wiadomo, że kiedy w pełni akceptujemy swój wygląd, zwiększa się nasza pewność siebie, a także po prostu poprawiamy sobie nastój. Dlatego tak popularnym zjawiskiem, które obserwujemy co roku – jest wiosenne przebudzenie, które motywuje nas do tego, aby „wziąć się za siebie”, poprawić kondycję, zatroszczyć się o sylwetkę, której jakoś baczniej zaczynamy się przyglądać przed lustrem. Mimo że wiele z nas przywiązuje dużą wagę do zdrowej, optymalnie skomponowanej diety, a także regularnej aktywności fizycznej – niestety bywa tak, że dostrzegamy na ciele obszary obfitujące w niechcianą tkankę tłuszczową, której mimo wielu wysiłków i wyrzeczeń nie możemy się pozbyć. Znacie to? Jeżeli z łatwością wskazalibyście miejsca, które Waszym zdaniem wymagają „poprawy”, mamy fantastyczną wiadomość – istnieją szybkie i niebywale skuteczne terapie do takich zadań specjalnych!

W Podarunku dla Urody oferujemy innowacyjne, a w dodatku bezinwazyjne kuracje, które działają miejscowo tzn. dokładnie tam, gdzie tego potrzebujemy. Dlatego jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie pozbyć się dodatkowych centymetrów w kłopotliwych obszarach np. na brzuchu, biodrach, udach czy ramionach.

Zabieg polega na kontrolowanym i precyzyjnym aplikowaniu w skórę odpowiednich dawek dwutlenku węgla, który stymuluje procesy redukcji tkanki tłuszczowej w opracowywanym obszarze. Ze względu na to, że CO2 jest czynnikiem zupełnie naturalnym, występującym w naszych organizmach – podawanie go przez specjalistę jest procesem bezpiecznym. Dwutlenek węgla zostaje rozłożony, a następnie wydalony z organizmu w postaci kationów wodoru oraz jonów węglowodorowych. Po zabiegu komórki skóry stają się lepiej ukrwione, a włókna kolagenowe zostają pobudzone do intensywnej odbudowy, co czyni skórę gładką, elastyczną i jędrną. Metoda jest szczególnie polecana właśnie przy redukcji tzw. opornej tkanki tłuszczowej – w tym cellulitu. Dlaczego? Ponieważ dwutlenek węgla dogłębnie stymuluje ciało do przebudowy struktury komórek tłuszczowych, co następuje już po pierwszej aplikacji gazu – rezultatem jest wygładzenie wszelkich zagłębień oraz niechcianych fałdek.

Zabieg zwany również termoliftingiem RF ma wszechstronne zastosowanie w poprawie wyglądu, które obejmuje zarówno odmładzanie, jak i zaawansowaną rewitalizację skóry. Specjalistyczne urządzenie medyczne, emituje fale radiowe o odpowiedniej częstotliwości, które w kontakcie z ciałem podwyższają jego temperaturę – oczywiście tylko w miejscu zabiegowym – do 45-60 stopni Celsjusza. Wzrastająca ciepłota wybranego obszaru powoduje rozpoczęcie procesu lipolizy czyli rozbicia i usuwania tkanki tłuszczowej. Fale radiowe stymulują dodatkowo układ limfatyczny oraz krwionośny do jeszcze bardziej efektywnej pracy , a także pobudzają fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny. Wszystkie te czynniki mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczowych, które następnie wędrują do wątroby, gdzie ulegają rozłożeniu. Dzięki tej metodzie możemy doskonale modelować sylwetkę w newralgicznych obszarach, a także bardzo skutecznie zwalczać pomarańczową skórkę. Termolifting RF jest terapią nieinwazyjną i przynosi naprawdę zdumiewające efekty w niwelowaniu niechcianego tłuszczu z okolic ud, bioder, pośladków, brzucha oraz ramion.Warto zaznaczyć, że terapia praktycznie bezbolesna i bezpieczna. Aby utrwalić efekty kuracji falami radiowymi należy wykonać kilka serii zabiegowych, po konsultacji ze specjalistą.

Zapraszamy serdecznie do Podarunku dla Urody na wiosenne modelowanie sylwetki – nawet w miejscach problematycznych!

error: Content is protected !!