Lato tuż, tuż! O piękną i zdrową skórę dbamy cały rok, ale to właśnie w najcieplejsze miesiące przywiązujemy szczególną wagę do detali, które wcześniej skrywane były pod zimowym okryciem. Przeglądając ofertę zabiegów estetycznych z myślą o wakacjach, możecie dostrzec wiele ciekawych terapii. Jak jednak zdecydować się na konkretne kuracje, które zaskoczą Was widocznymi rezultatami ? Dzisiaj przychodzimy z pomocą i przedstawiamy kilka zabiegów na ciało z naszej oferty, które na pewno przyniosą Wam wyjątkowe i szybkie efekty. Do lata pozostało niewiele czasu, a więc zdecydowane i właściwe działanie jest teraz kluczem do sukcesu!

REDUKCJA CELLULITU I ROZSTĘPÓW

Karboksyterapia to przełomowa pod wieloma względami terapia estetyczna, której efekty możemy śmiało przyrównać do operacji plastycznej, mimo że osiągnięte zostały zupełnie bezinwazyjną metodą. Zabieg polega na podaniu podskórnie, dokładnie odmierzonej dawki medycznego dwutlenku węgla. Bezpieczny i neutralny dla organizmu gaz, pozwala na pobudzenie metabolizmu i zapoczątkowanie ważnych procesów regeneracyjnych. Karboksyterapia pomoże w usunięciu rozstępów i blizn dzięki intensywnej odbudowie wiązań kolagenu i elastyny. Wasza skóra za sprawą syntezy białek „młodości” zyska właściwą jędrność i sprężystość. Nawet cellulit nie może oprzeć się działaniu tej kuracji. Komórki tłuszczowe – adipocyty, które uformowały się w nierówne struktury zostają przez zabieg na nowo rozmieszczone, dzięki czemu zanikają fałdki i wgłębienia, które składały się na „pomarańczową skórkę”. To obecnie jedna z najlepszych terapii rewitalizujących i odmładzających ciało, która szczególnie latem podaruje naszej sylwetce wiele korzystnych zmian.

MODELOWANIE CIAŁA FALAMI RADIOWYMI RF

Doskonałym uzupełnieniem dla karboksyterapii będzie zabieg radiofrekwencji (RF). Ta nowoczesna metoda, za sprawą odziaływania na ciało falami radiowymi, pozwala pobudzić ważne procesy, które umożliwiają kształtowanie i modelowanie ciała. RF rozgrzewa wybrane obszary do temperatury 45-60 stopni i tym samym aktywuje fibroblasty do syntezy kolagenu. Poprawie ulega także krążenie krwi, a co za tym idzie skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Zabieg pozwala na skuteczne spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej ponieważ podwyższona temperatura ciała rozpoczyna proces lipolizy – ta zaś rozbija komórki tłuszczu i prowadzi do ich usunięcia z organizmu. RF sprawdzi się również wtedy, gdy aktywnie trenujecie, ponieważ pomoże w łagodzeniu stanów napięcia mięśniowego oraz złagodzi bóle wynikające z mikrouszkodzeń mięśni. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.

PIELĘGNACJA I ODMŁODZENIE TWARZY

Po zabiegach na ciało przyszła kolej na kurację, która z pewnością pomoże skórze twarzy i sprawi, że będzie ona wyglądać młodo, zdrowo i promiennie. Mowa o mezoterapii igłowej przy wykorzystaniu dermapenu lub dermarollera. Pierwsze z urządzeń przypomina wyglądem długopis, lecz jego wkład stanowią małe, gęsto skupione igły, natomiast drugi przyrząd wyposażony jest w rolkę, której powierzchnię również stanowią liczne, niewielkie igiełki. Jaki jest cel zabiegu? Otóż igły płytko nakłuwają skórę, przez co wysyłają organizmowi sygnał, który rozpoczyna proces odbudowy komórek. Podobnie jak w innych zabiegach, tak i tutaj główną rolę odgrywa wzmożona produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiadają za spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i uelastycznienie skóry, wyrównanie kolorytu i likwidację innych defektów cery. Oprócz odbudowy komórkowej należy wspomnieć, że mikro nakłucia mają też za cel umożliwić lepsze przyswajanie preparatów kosmetycznych nakładanych podczas zabiegu. Dzięki tak skomponowanej pielęgnacji możliwa jest bardzo dynamiczna i skuteczna rewitalizacja skóry!

KURACJA WITAMINĄ C DLA TWARZY

Doskonałym uzupełnieniem mezoterapii będzie z całą pewnością witaminowy peeling Signature Facelift, który w bezpieczny i łagodny sposób zadba o wygląd skóry. Profesjonalne preparaty z linii Vital C zawierają jeden z najważniejszych czynników młodości – witaminę C, oprócz niej w skład peelingu wchodzą kwasy AHA i komórki macierzyste wąkroty azjatyckiej i enzymów proteolitycznych. Zabieg gwarantuje dokładne oczyszczenie skóry ze starego naskórka, który doskonale sprawdzi się nawet u osób o wrażliwej cerze. Dodatkowo już po pierwszym zabiegu zauważymy znaczne rozjaśnienie, za sprawą działania witaminy C. Zabieg doskonale ochroni skórę przed działaniem wolnych rodników i wspomoże procesy budowy nowych włókien kolagenu.

To tylko niektóre propozycje zabiegów z oferty Podarunku dla Urody. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, potrzeba działania w pełni ukierunkowanego na Wasze problemy, dlatego rekomendujemy jak najszybciej umówić się do nas na konsultację i zaufać specjaliście, który najlepiej doradzi, jakie terapie zastosować, aby latem z dumą prezentować wspaniałe ciało!

error: Content is protected !!