Aktualności

Pielęgnacja dłoni

By 2 września 2016 No Comments

Suchość skóry to problem, który bardzo często dotyczy dłoni i stóp. Czego należy unikać i jak dbać o dłonie, żeby długo cieszyć się ich młodym wyglądem ?

Jak na dłoni….

Dłonie są ta częścią ciała, która -podobnie jak twarz- pierwsza przyciąga uwagę, i która… najszybciej zdradza nasz wiek. Skóra na dłoniach ma bardzo cienką warstwę ochronną i praktycznie nie posiada gruczołów łojowych. Dlatego tak ważne jest regularne natłuszczanie, szczególnie po kontakcie z wodą i detergentami. Warto mieć zawsze pod ręką preparat, który szybko się wchłania i pozostawia na skórze delikatna warstwę ochronną.

paznokcie-plock

Na noc polecamy stosować kosmetyki o bogatsze i bardziej tłustej konsystencji, idealnie nadaje się krem AVOPLEX. Jeśli dodatkowo nałożyć na dłonie cienkie, bawełniane rękawiczki, krem lepiej się wchłonie i silniej odżywi skórę.

AV771_AvoHI_1oz_NoUC

Warto też dokładnie wsmarowywać krem lub specjalną oliwką AVOPLEX Cuticle TO GO w paznokcie i skórki, które często są przesuszone i wymagają pomocy z zewnątrz. W gabinecie możemy zaproponować Paniom i Panom bardziej zaawansowane zabiegi, które poprawią stan skóry i sprawią, że dłużej będziemy cieszyć się młodym wyglądem dłoni.

avocuticle2go

error: Content is protected !!