Masa perłowa, kryształ i kamienie szlachetne od wieków miały duże znaczenie w medycynie różnych kultur (antyczna Grecja, Daleki Wschód, Chiny, pierwotne ludy Ameryki) – wierzono w ich leczniczą, dobroczynną, a często nawet magiczną moc. Nowa Linia Perfect Forms Litho Essentials jest inspirowana pozytywnym oddziaływaniem kamieni szlachetnych i mikroelementów na organizm człowieka.

PERFECT FORMS LITHO ESSENTIALS

Linia PERFECT FORMS LITHO ESSENTIALS łączy w swojej ofercie: LITOKOSMETYKĘ oraz LITOTERAPIĘ.

LITOKOSMETYKA proponuje serię eleganckich i luksusowych produktów kosmetycznych opracowanych w celu odbudowy naturalnej energii skóry. Litokosmetyki przenoszą właściwości wyciągów mineralnych do głębokiego wnętrza komórek. Działanie produktów oparte jest na wyjątkowym połączeniu sześciu szlachetnych i półszlachetnych kamieni (diament, ametyst, szafir, rubin, malachit, rodochrozyt) oraz pięciu mikroelementów (krzem, magnez, żelazo, miedź i cynk), które przekazują skórze wszystkie swoje rewitalizujące, energetyzujące, przeciwstarzeniowe, wygładzające i regulujące właściwości. Aktywne składniki połączone według luksusowych formuł w ściśle opracowanych proporcjach i stężeniu przynoszą rewelacyjne efekty silnej odnowy, regeneracji, rewitalizacji, ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

LITOTERAPIA (specjalny masaż CHAKRAS GEM MASSAGE) zastosowana w miejscu czakr przekazuje energię kamieni dla osiągnięcia harmonii energetycznej ciała i umysłu. Odbudowuje równowagę fizyczną, psychiczną, emocjonalna i duchową. Dostarcza energii organizmowi do walki z wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych (stres, niedobór snu…)

Polecamy krem do ciała z opalizującymi drobinkami.

Re-mineralizujący preparat o kremowej, bogatej konsystencji i zmysłowej sile, który intensywnie odżywia i nawilża skórę poprawiając jej wygląd. Zawiera luksusowe i wartościowe drobinki Diamentu, Malachitu i Rodochrozytu, które pozostawiają na skórze delikatny opalizujący różowy odcień i zapewniają jej świetlisty, elegancki wygląd. Zawarte w kremie naturalne wyciągi re-mineralizują skórę ciała, zapewniając jej witalność, jędrność i ochronę. Produkt do pielęgnacji domowej.

Jeżeli macie pytania dotyczące tego produktu – jesteśmy do Waszej dyspozycji!

error: Content is protected !!