Aktualności

Odkryj przyjemność bezpiecznego opalania

By 2 września 2016 No Comments

Sezon urlopowy w pełni. Pogoda dopisuje, słońce nas rozpieszcza, warto więc przypomnieć o wciąż aktualnej akcji „ Z wakacji przywieźć wspomnienia, a nie przebarwienia”.

Jak należy przygotować skórę, przed ekspozycją na słońce ?

 1. Zrób peeling
 2. Zadbaj o dobre nawilżenie skóry
 3. Zabierz ze sobą kremy z filtrem
 4. Najważniejsze –zastosuj te kremy zanim wyjdziesz na słońce.
 5. Przestrzegaj czasu ekspozycji na słońcu.
 6. Po opalaniu stosuj odpowiednie kosmetyki regenerujące.

Wszyscy lubimy słońce. Słońce to źródło życia. Żaden z biologicznych procesów nie zaszedłby bez udziału słońca, jednak ten nasz sojusznik może przekształcić się w nieprzyjaciela, jeżeli nie nauczymy się kontrolować efektów wywoływanych w naszej skórze przez promienie słoneczne.

Dlaczego polecam kosmetyki Germaine de Capuccini ?

Ponieważ znam je od dawna, mają wspaniałe właściwości chroniące, sama je stosuję, przekonałam do nich mojego męża i syna ( co nie było łatwe, proszę mi uwierzyć) oraz wiele klientek, które chętnie wracają po te cudowne kremy.

Teraz opiszę czym wyróżniają się te kosmetyki :

 1. W optymalny sposób chronią skórę przed promieniowaniem UVB (promieniowanie powoduje poparzenie skóry) i UVA (promieniowanioe powoduje starzenie skóry)
 2. Kosmetyki działają przeciwzmarszczkowo , ujędrniająco, regenerująco i nawilżająco
 3. Zawierają SYSTEM BIO-OCHRONY – wraz ze wzrostem temperatury skóry specjalny wyciąg wieloenzymatyczny( objęty patentem) potęguje swoje działanie ochronne i odnawiające skórę. W skrócie – im cieplej tym lepiej jesteśmy chronieni.
 4. Kremy posiadają SYSTEM OCHRONY DNA czyli jest to zaawansowana ochrona komórek przeciwdziałająca ich niszczeniu. Pozwala na kontrolę poziomu produkcj wolnych rodników i zapobiega zmianom w komórkowym DNA. Gwarantuje zabezpieczenie skóry przeciw foto-starzeniu, zmarszczkom oraz zwiotczeniu.
 5. No i najważniejsze —- SYSTEM PRZECIWDZIAŁANIA PRZEBARWIENIOM (SPOT BALANCE SYSTEM) – zapobiega tworzeniu się przebarwień i plam na skórze. Likwiduje nierówności pigmentacyjne spowodowane działaniem światła słonecznego oraz przywraca skórze jednolity wygląd.

error: Content is protected !!