Co możemy zyskać, kiedy połączymy naturalne procesy, zachodzące w naszym organizmie ze stymulacją odpowiednimi bodźcami i zastosowaniem kompozycji składników aktywnych zawartych w gotowym koktajlu kosmetycznym? Na to pytanie fantastycznie odpowiada nam zabieg mezoterapii igłowej, który wykorzystuje wszystkie powyższe elementy, tworząc z nich skuteczną i trwałą super-metodę na odmłodzenie i rewitalizację skóry. Przyjrzyjmy się zatem, jak wygląda z bliska zabieg mezoterapii igłowej i jakich rezultatów możemy się po nim spodziewać.

JAK DZIAŁA ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ?

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu w skórę – za pomocą niewielkiej igły – substancji aktywnych takich jak np. kwas hialuronowy czy witaminy. Zabieg powoduje, że przepływ krwi zostaje zwiększony, a układ krwionośny może pracować wydajniej i dostarczać więcej składników odżywczych, zapewniając lepsze dotlenienie komórek skóry. Aktywowane do odbudowy fibroblasty, stymulują syntezę kolagenu i elastyny. Jak powszechnie wiadomo, są one odpowiedzialne za utrzymanie właściwej jędrności i sprężystości, a co za tym idzie za odmłodzenie i rewitalizację skóry twarzy i ciała. Podczas kuracji aplikujemy podskórnie koktajle zawierające m.in. aminokwasy, witaminy i peptydy, dzięki czemu zapewniamy skórze wszystko, co niezbędne do odpowiedniej rewitalizacji.

KORZYŚCI Z ZABIEGU:

Mezoterapia igłowa to doskonała metoda regeneracyjna, która dodatkowo pomaga usuwać niedoskonałości w postaci przebarwień, rozstępów czy blizn. Fantastycznie sprawdza się również jako profilaktyka wypadania włosów, a także w redukcji cellulitu.

ZABIEG:
  • Zapobiega wiotczeniu skóry, przywraca odpowiednie napięcie i elastyczność.
  • Aktywuje procesy tworzenia się nowych włókien kolagenu i elastyny.
  • Silnie odżywia skórę, dzięki lepszemu ukrwieniu tkanek i dostarczeniu dodatkowych składników aktywnych.
  • Intensyfikuje funkcjonowanie metabolizmu.
  • Aktywuje procesy spalania tłuszczu, czym przyczynia się również do minimalizowania zmian wywołanych przez cellulit.
  • Pomaga w likwidacji przebarwień powstałych w wyniku promieniowania UV.
  • Wpływa na zmniejszanie się rozstępów i blizn (potrądzikowych, pourazowych, pozabiegowych).
CZY MEZOTERAPIA IGŁOWA TO ZABIEG DLA CIEBIE?

Ponieważ terapia opiera się na nieinwazyjnych i prawie bezbolesnych praktykach, możemy ją polecić niemal wszystkim naszym klientom, zwłaszcza ze względu na doskonałe rezultaty osiągane w przypadku zastosowania serii zabiegów. Efekty mezoterapii igłowej są jednymi z trwalszych, jakie możemy osiągnąć z pomocą kuracji estetycznej.
Dlatego, jeżeli jeszcze nie przydarzyła się Wam okazja do spróbowania tej metody na własnej skórze, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Podarunku dla Urody!

error: Content is protected !!