OPI zaprasza nas do celebrowania miłości i dzielenia się radością z kolekcją Love OPI, XOXO. Każda butelka spośród 12 limitowanych odcieni jest niczym świąteczny upominek, który przynosi radość
obdarowanej osobie. A wybór tylko jednej buteleczki na prezent stanowi prawdziwe wyzwanie!

Kolorem przewodnim tej kolekcji jest Adam said “It’s New Year’s, Eve”, piękna i prawdziwie świąteczna czerwień. My Wish List is You to z kolei czerwień z pomarańczą.

Jeśli szukacie metalicznej poświaty, wybierzcie przepiękne bordo Sending You Holiday Hugs lub głęboki fiolet Wanna Wrap i jego nieco jaśniejszą, połyskliwą wersję – purpurowy Feel the Chemis-tree. To kolory, które często spotykamy przy świątecznym stole.

W tym zestawie znalazły się także grafitowy odcień Coalmates oraz elegancka czerń przełamana złotem Top the Package with a Beau, która przywodzi na myśl ciepły blask świec.

Z kolei głęboki, atramentowy odcień Holidazed Over You nawiązuje do grudniowego nieba w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę.

Przygotowując się do świąt, przystrajamy nie tylko swój dom i najbliższe otoczenie, ale także siebie! Idealnym i eleganckim odcieniem, do którego pasuje sznur szlachetnych pereł jest Snow Glad I Met You oraz Ornament to Be Together.

O mocy świątecznych upominków przypomina nam subtelny róż – The Color That Keeps On Giving oraz złoto, które nigdy nie wychodzi z mody – Gift of Gold Never Gets Old.

Zapraszamy do celebrowania zblizających się świat razem z salonem Podarunek dla Urody. Czy może być coś bardziej radosnego niż nowe, piękne paznokcie?

error: Content is protected !!