A oto kolejne dwie metody liftingu oczu, które możesz wykonać salonie Podarunek dla Urody po wakacjach, ale w momencie gdy opalenizna trochę zmaleje. Jest to endolifting czyli laserowa stymulacja skóry i mikronakłuwanie dermapenem. Obydwie metody idealnie nadają się do poprawy konturu oczu i mogą zastąpić bardziej inwazyjne metody pielęgnacji tej bardzo wrażliwej okolicy twarzy.

Laserowa stymulacja skóry okolic oczu zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz inicjuje zaawansowaną odbudowę włókien kolagenowych, wygładzenie zmarszczek oraz bruzd, wyraźne ujędrnienie i napięcie skóry. Dlatego przy opadających powiekach proponujemy paniom ten zabieg w serii 3 do 4 zabiegów co 2 tygodnie.

Na czym polega Endolifting?

Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych fal lasera, możemy w kontrolowany sposób podgrzać tkanki, co zwiększa ich sprężystość oraz elastyczność. Terapię rekomendujemy dla każdego typu skóry, a sama procedura jest praktycznie bezbolesna. Należy pamiętać, że najskuteczniejsza w walce ze zmarszczkami oraz innymi oznakami upływającego czasu jest profilaktyka, czyli regularne dbanie o siebie, odpowiednia pielęgnacja, właściwy sposób odżywiania organizmu oraz systematyczne wizyty u specjalisty w sprawdzonym obiekcie kosmetycznym. Dlatego właśnie zabieg Endolifting Nowy Kolagen szczególnie polecamy osobom już w okolicach 30 roku życia, które obserwują u siebie pewne oznaki starzenia się skóry okolic oczu. Zamiast martwić się zmarszczkami i opadającymi powiekami – możecie cieszyć się zawsze piękną, zdrową i młodą cerą niezależnie od wieku! Druga metoda, która polecamy to Dermapen.

Dermapen – zaawansowana regeneracja skóry

Nasz organizm do pełnej odbudowy naskórka potrzebuje ok. 28 dni, dotyczy to przede wszystkim osób przed 25 rokiem życia. Wraz z wiekiem czas ten zaczyna się wydłużać, czego efektem są widoczne zmiany w sprężystości i elastyczności skóry oraz pojawiające się zmarszczki mimiczne. Sposób na „obudzenie” procesów regeneracyjnych znany jest od dawna – korzystamy z niego w terapiach takich jak na przykład mezoterapia igłowa czy mikroigłowa (Dermapen).

Kontrolowane nakłuwanie punktowe, stymuluje skórę do intensywniejszej odnowy. W efekcie produkowany przez fibroblasty kolagen, elastyna i kwas hialuronowy odbudowuje i wzmacnia struktury tkanek.
Warto wiedzieć, że proces produkcji nowych komórek zajmuje do kilku miesięcy, a po zakończonym etapie ich wytwarzania przychodzi czas na tzw. przebudowę naprawczą, która zwiększa gęstość, nawilżenie, elastyczność oraz napięcie skóry. Oczywiście nie należy się obawiać, że na rezultaty kuracji przyjdzie nam czekać tak długo – wyraźne korzyści zabiegu Dermapen są widoczne po kilku
wizytach w Podarunku dla Urody. Utrwalony efekt osiągamy po wykonaniu serii zabiegów, dlatego niezwykle istotna jest ich regularność.

Dla wzmocnienia kuracji laserowej i Dermapenem w Podarunku dla Urody wykorzystujemy niezwykle interesujący opatentowany składnik młodości DMAE. DMAE jest naturalnym składnikiem obecnym w naszym organizmie. Działa dobroczynnie na naszą skórę poprzez ujędrnienie, zwalczenie wiotczenia oraz bardzo znacząco poprawia kontur oka. Naprawia szkody wyrządzone przez wolne rodniki w błonach komórkowych oraz zwiększa elastyczność skóry. Odgrywa bardzo ważną rolę w poprawie wyglądu okolic oczu, podnosi brwi, zmniejsza worki pod oczami i zmarszczki kącików oczu

Poznajcie efekty tego zdumiewająco skutecznego zabiegu na własnej skórze!

Zapraszamy do Podarunku dla Urody!

error: Content is protected !!