Chociaż za oknem jesień i za pasem zima my w gabinecie Podarunek dla Urody powolutku przygotowujemy się do nadchodzącej wiosny. I na tą okoliczność pojawi się już niebawem nowy system do zwalczania cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Póki co, uczymy się, szkolimy i doskonalimy swoje umiejętności, żeby procedury były przyjemne, bezbolesne i co najważniejsze skuteczne i trwałe.

O czy mowa?

Mówię o skutecznej metodzie zwalczania cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki za pomocą wysokoenergetycznej fali dźwiękowej i podciśnieniowego drenażu limfatycznego.

Jak działa fala na cellulit i pojędrnienie skóry?

Działamy niekonwencjonalnie, ponieważ zabieg w naszym salonie jest całkowicie bezbolesny!!!!

Fala uderzeniowa kojarzy nam się z zabiegiem bolesnym i mało przyjemnym, a my posiadamy sprzęt tak udoskonalony, ze zabieg jest czystą przyjemnością i relaksem.

Dlaczego tak ważne było żeby zabieg nie bolał?

Cellulit to groźny i bolesny przeciwnik, to nic innego jak przerośnięte komórki tłuszczowe, wypychane na powierzchnię skóry. Towarzyszą im ułożone pionowo i pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej. Nie rozciągają się one tak jak powinny i dlatego wraz z otaczającą je tkanką tłuszczową powodują powstanie na skórze nierówności w postaci tzw. skórki pomarańczowej. Lekkie uszczypnięcie wyzwala dolegliwości bólowe…

4 shape eliminuje ból, emituje falę akustyczną o intensywności dopasowanej do indywidualnych potrzeb i odczuć pacjenta. Dochodzi do mikrowibracji tkanek i zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. W wyniku tego poprawie ulega wymiana komórkowa i rozpoczyna się aktywna walka z cellulitem i lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa. Poprawia się również jędrność skóry.

Jak są efekty zabiegu?

  • Redukcja cellulitu,
  • Redukcja skórki pomarańczowej do 90%,
  • Wzrost elastyczności skóry o 110 %,
  • Zmniejszenie obwodu ciała w 82% przypadków,
  • Remodelowanie ciała -7 cm,
  • Wzrost gładkości i miękkości ciała w 95% przypadków.
error: Content is protected !!