Cellulit czyli tzw. „pomarańczowa skórka” dotyczy bardzo wielu osób i jest obecnie jednym z najbardziej powszechnych problemów estetycznych, z którymi klienci gabinetów kosmetycznych zgłaszają się do specjalistów. Przypadłość dotyczy zwłaszcza kobiet, choć nie jest to regułą i nierzadko cellulit występuje także u mężczyzn. Dlaczego skóra w niektórych obszarach ciała dotknięta jest tym problemem? Do najczęściej wymienianych powodów tworzenia się „skórki pomarańczowej” należą z pewnością zaburzenia hormonalnie, głównie endokrynologiczne lub pewne dysfunkcje metaboliczne, które stymulują występowanie zmian w strukturze tkanki tłuszczowej.

Czym jest cellulit?

Cellulit to nic innego jak nieprawidłowe rozłożenie tkanki tłuszczowej, co dostrzegamy pod postacią niewielkich zgrubień, nierówności czy pofałdowana powierzchni skóry. To zjawisko występuje przede wszystkim na obszarach takich jak: uda, pośladki, brzuch, biodra czy ramiona. Obecnie zauważamy, że z powodu różnych czynników takich jak np. nieregularny tryb życia, stres, niewłaściwa dieta i brak ruchu – zaburzenia tkanki tłuszczowej występują u coraz młodszych osób . Czy możemy zatem pokonać cellulit?

Jako specjaliści w dziedzinie zdrowia i urody, oczywiście propagujemy wśród naszych klientów właściwe nawyki, dlatego podkreślamy, że przede wszystkim w niwelowaniu zaburzeń tkanki tłuszczowej pomocne okazać się mogą odpowiednia, urozmaicona w składniki odżywcze dieta oraz regularna aktywność fizyczna. W wielu przypadkach to jednak niestety nie wystarcza, aby całkowicie pozbyć się kłopotów z cellulitem. Na szczęście znamy efektywne i sprawdzone sposoby na redukcję nieestetycznej tkanki tłuszczowej oraz wygładzenie skóry w newralgicznych miejscach. W Podarunku dla Urody proponujemy Wam zaawansowane, profesjonalne kuracje wygładzające oraz ujędrniające ciało, które potrafią skutecznie rozprawić się również z cellulitem.

Pogromcy cellulitu w naszej ofercie – poznajcie zabiegi!

Możemy zaproponować Wam kilka nowoczesnych metod intensywnego oddziaływania na tkankę podskórną, które redukują skórkę pomarańczową, a jednocześnie przywracają wybranych obszarom ciała gładkość, napięcie i witalność. Jednym z zabiegów, jaki szczególne polecamy klientom z dużym problemem cellulitowym jest stymulacja falami radiowymi RF. To innowacyjna terapia, którą przeprowadzamy za pomocą specjalnego urządzenia, pozwalającego nam osiągnąć efekt silnego termoliftingu. Jest to metoda nieinwazyjna, która pobudza procesy metaboliczne oraz regenerację komórkową, wzmacnia włókna kolagenowe skóry i wyraźnie ujędrnia. Kolejną metodą jest karboksyterapia – prawdziwy hit w kosmetologii. Poprzez wprowadzenie w skórę niewielkich ilości dwutlenku węgla, uruchamiamy jej odnowę biologiczną, powodując intensywne wygładzenie i odżywienie. Poza tym wielu naszych klientów wybiera niezwykle skuteczny zabieg antycellulitowy za pomocą lasera biostymulującego, który przyczynia się do syntezy białek w organizmie – w tym również kolagenu – poprawia mikro-krążenie krwi i znakomicie ujędrnia skórę. Bardzo skuteczna jest też miejscowa mezoterapia igłowa, która z kolei polega na podskórnej aplikacji odpowiednio dobranych preparatów – koktajli witaminowych czy kwasu hialuronowego, poprawiających wygląd skóry i przyśpieszających spalanie tkanki tłuszczowej. Nie należy zapominać też o fantastycznej metodzie masażu Green Vac, opartej na precyzyjnym masowaniu wybranych obszarów ciała za pomocą specjalnych głowic z wałeczkami wygładzającymi i ujędrniającymi skórę.

Jak widzicie rozwiązań problemów z cellulitem mamy wiele i na pewno dobierzemy dla Was najbardziej skuteczne zabiegi, które pomogą uzyskać spektakularne efekty. Dlatego, jeżeli cellulit sprawia, że nie czujecie się komfortowo w swojej skórze – zgłoście się do nas jak najszybciej! Chętnie dopasujemy dla Was indywidualny program anty-cellulitowy i wspólnie pożegnamy się ze pomarańczową skórką.

error: Content is protected !!