Czas płynie nieubłaganie i z biegiem lat odciska swoje piętno na wyglądzie naszej skóry, co najwyraźniej dostrzegalne jest oczywiście na twarzy. Nasza cera narażona stale na działanie – nie zawsze korzystnych – czynników zarówno zewnętrznych jak np. zmiany pogodowe lub klimatyzacja, jak również wewnętrznych jak chociażby niezdrowa dieta. Także upodobanie do opalania w lecie czy też niestosowanie filtrów ochronnych na skórę sprawia, że po pewnym czasie gołym okiem dostrzegamy zmiany na ciele w postaci zmarszczek, przebarwień, suchości skóry, zwiotczenia itp. Niestety bywa tak, że pierwsze oznaki starzenia pojawiają się u niektórych osób stosunkowo szybko – jeszcze przed 30 rokiem życia, ponieważ oddziałuje na nas dodatkowo zmęczenie, stres, czasem też nałogi, brak snu czy zanieczyszczenia środowiska. To wszystko sprawia, że obecnie musimy działać kompleksowo i regularnie, aby skutecznie walczyć z objawami starzenia się skóry i zachować zdrowy, promienny wygląd na lata. Na szczęście jest to jak najbardziej możliwe, a my w Podarunku dla Urody oczywiście znamy najlepsze metody odmładzająco-regenerujące skórę!

Posiadamy w naszej ofercie zabieg, który gwarantuje fantastyczne, wprost spektakularne rezultaty w poprawie wyglądu skóry, a jednocześnie jest zupełnie bezinwazyjny.

Mowa tutaj o fotoodmładzaniu skóry czyli terapii światłem za pomocą nowoczesnego urządzenia IPL. Podczas zabiegu na wybrany obszar ciała emitujemy wiązkę światła o różnych długościach fali, docierając do głębokich warstw skóry, redukując przy tym kilka problemów estetycznych na raz. Fotoodmładzanie reaktywuje tkanki oraz wzmaga produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za napięcie skóry. W rezultacie poprawiamy jej wygląd zewnętrzny oraz elastyczność, a także pozbywamy się ewentualnych mankamentów, takich jak przebarwienia czy pękające naczynka. Po zabiegu zmarszczki – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – ulegają spłyceniu, rozszerzone pory wyraźnie zmniejszą się, a cera staje się gładka i naprężona. Magia? Nie, to tylko nowoczesna kosmetologia!

Terapia światłem jest całkowicie bezpieczna, ponieważ podczas zabiegu nie dochodzi do naruszenia naskórka. Zabieg nie powoduje również wyłączenia z codziennego trybu życia, a skórę można bez obaw oczyszczać za pomocą wody i łagodnych kosmetyków. Fotoodmładzanie można wykonywać niezależnie od wieku, również u młodych osób z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.

Wskazania do zabiegu światłem IPL:

  • mało elastyczna skóra
  • rozszerzone pory
  • popękane naczynka
  • przebarwienia
  • zmarszczki
  • trądzik

Jak wygląda zabieg?

Fotoodmładzanie jest mało skomplikowanym zabiegiem. Trwa od 20 do 40 minut i zaczyna się od nałożenia na skórę chłodnego żelu, który zapobiega obrzękom. Następnie, za pomocą specjalnej głowicy z filtrem, skórę pokrywa seria świetlnych wiązek. Całej procedurze towarzyszy zazwyczaj punktowe odczuwanie ciepła przez klienta. Już po 1 sesji widoczna jest znaczna poprawa stanu skóry ,jednak najlepsze efekty możemy uzyskać po wykonaniu serii 4-6 zbiegów z przerwami co 2-3 tygodnie.

Jeżeli już czujecie potrzebę fotoodmłodzenia skóry – nie czekajcie na lepszy moment , tylko już dziś umówcie się na wizytę do Podarunku dla Urody! Tym bardziej, że początek jesieni i zima sprzyja tego typu kuracjom ze względu na to, że podczas ich trwania koniecznie należy unikać intensywnego słońca.

error: Content is protected !!