Czy to będzie kolejny hit tej jesieni w menu zabiegowym? Dwa tygodnie temu cały zespól Podarunku dla Urody zdobył autoryzację do wykonywania profesjonalnego zabiegu odmładzająco – dotleniającego EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF.

Zanieczyszczenie powietrza i promieniowanie UV stały się główną przyczyną starzenia w środowisku miejskim. Skóra narażona jest codziennie na stres, pojawiają się bruzdy, zmarszczki, skóra zaczyna się przedwcześnie starzeć. Naturalne zasoby skóry do obrony i regeneracji wyczerpują się.

Germaine de Capuccini jako jedna z pierwszych firm na świecie wyszła naprzeciw tym problemom i stworzyła nowatorski, bardzo skuteczny zabieg pielęgnujący, który działa zarówno na powierzchni jaki i w głębi skóry.

EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF to zabieg, który:

  • Wzmacnia odporność skóry na działanie czynników zewnętrznych,
  • Hamuje proces starzenia się skóry i wzmacnia jej system obronny,
  • Ułatwia samoregulację, uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego i tlenu,
  • Nadaje skórze świetlistość, witalność i zdrowy wygląd,

Aktywne składniki, sposób aplikacji i specjalny autorski masaż sprawia, ze skóra liftinguje się natychmiast dając spektakularny efekt już po pierwszym zabiegu, bez potrzeby robienia zastrzyków i inwazyjnych procedur.

Po protokole wstępnym, który polega na zmyciu, wykonaniu peelingu i wstępnej relaksacji klienta nakładamy maskę w postaci żelu, która po kontakcie ze skórą zaczyna bąbelkować i wyzwalać czysty tlen o wysokiej koncentracji. Po około 15 minutach zmywamy maskę i przystępujemy do masażu.

Użyty do masażu krem o lekkiej, jedwabistej konsystencji pozwala na głęboki relaks, a szereg przemyślanych ruchów wprowadza w stan głębokiego odprężenia i relaksu. Podczas masażu wykorzystujemy dwie starożytne techniki refleksologii i elementy techniki masażu opracowanego przez lekarzy dla japońskich wojowników celem złagodzenia ich strasznie spiętych rysów twarzy.

Na zakończenie nakładamy rewolucyjną maskę opartą na technologii podwójnej matrycy. Składniki aktywne warstwy wewnętrznej aktywizują zdolność do samoobrony i intensywnie nawilżają. Warstwa zewnętrzna w pięknym sylwestrowym kolorze srebra składa się z nadprzewodzących mikrokryształków, które kontrolują uwalnianie składników do głębokich warstw skóry. Według mnie, masaż i bąbelkowanie wyróżnia ten zabieg z pośród całej gamy oferty Germaine de Capuccino i Podarunku dla Urody.

Serdecznie zapraszam do celebrowania piękna w naszym salonie pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów.

 

error: Content is protected !!