Twarz bez wątpienia charakteryzuje każdego człowieka, ponieważ to właśnie ona jako pierwsza przykuwa uwagę innych osób, wyróżnia nas, a także – czy nam się to podoba czy nie – zdradza wiele naszych sekretów. Jakich? Na przykład emocje, ale też fakt, czy należycie o siebie dbamy, czy prowadzimy zdrowy tryb życia i właściwie pielęgnujemy skórę. W niektórych przypadkach wygląd twarzy ujawnia również dość precyzyjnie nasz wiek, a nawet słabość do używek. Dlatego właśnie zdecydowanej większości z nas zależy na tym, aby nasze twarze prezentowały się zawsze młodo, promiennie i zdrowo. Pragniemy pokazywać się otoczeniu z najlepszej strony i czuć się po prostu atrakcyjnie. Szukamy sposobu na to, by zachować młodość. Jak to zrobić? Chętnie zdradzimy Wam ten sekret!

Niestety, upływający czas, stresująca praca, niewłaściwa dieta uboga w witaminy i minerały, odwodnienie, palenie papierosów lub inne czynniki, w tym również środowiskowe – nierzadko malują się na naszych twarzach w bardzo niekorzystny sposób. Dodatkowo, z wiekiem w naturalnym procesie starzenia się, nasza skóra powoli traci sprężystość, pojawiają się również zmarszczki mimiczne, wyodrębniają się bruzdy nosowo-wargowe itp. Wreszcie stajemy przed koniecznością wyboru najlepszej dla siebie metody na to, by na powrót wydobyć nasze naturalne piękno i ukryć ewentualne niedoskonałości. Na szczęście w Podarunku dla Urody oferujemy wyłącznie najlepsze, nowoczesne metody pielęgnacji skóry oraz terapie intensywnie odmładzające, które potrafią cofnąć wskazówki zegara nawet o kilkanaście lat, przywracając cerze młodzieńczy blask.

W naszym salonie proponujemy Wam światowej klasy terapię odmładzającą na twarz i okolice- Endolifting Nowy Kolagen. Jest to bezinwazyjna metoda laserowej stymulacji skóry zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz, co inicjuje zaawansowaną odbudowę włókien kolagenowych, wygładzenie zmarszczek oraz bruzd, wyraźne ujędrnienie i napięcie skóry, a także zwiększenie jej objętości – bez potrzeby stosowania wypełniaczy. Ze względu na spektakularne rezultaty liftingujące, które osiągamy za sprawą tej terapii w Podarunku dla Urody na co dzień, zabieg ten możemy polecić Wam jako doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Endolifting Nowy Kolagen w zdecydowanej większości przypadków zapewnia widoczne rezultaty już po pierwszej sesji zabiegowej!

Na czym polega Endolifting?

Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych fal lasera, możemy w kontrolowany sposób podgrzać tkanki, co zwiększa ich sprężystość oraz elastyczność. Terapię rekomendujemy dla każdego typu skóry, a sama procedura jest praktycznie bezbolesna.

Należy pamiętać, że najskuteczniejsza w walce ze zmarszczkami oraz innymi oznakami upływającego czasu jest profilaktyka, czyli regularne dbanie o siebie, odpowiednia pielęgnacja, właściwy sposób odżywiania organizmu oraz systematyczne wizyty u specjalisty w sprawdzonym obiekcie kosmetycznym. Dlatego właśnie zabieg Endolifting Nowy Kolagen szczególnie polecamy osobom już w okolicach 30 roku życia, które obserwują u siebie pewne oznaki starzenia się skóry. Zamiast martwić się zmarszczkami – możecie cieszyć się zawsze piękną, zdrową i młodą cerą niezależnie od wieku!

Poznajcie efekty tego zdumiewająco skutecznego zabiegu na własnej skórze!

Zapraszamy do Podarunku dla Urody!

error: Content is protected !!