Aktualności

Efekt rozświetlonego oka

By 4 stycznia 2017 No Comments

Opuchlizna i cienie pod oczami powstają na skutek różnych czynników: wieku, braku snu, odwodnienia, zbyt suchej skóry i oczywiście – stresu. Skóra pod oczami prawie nie zawiera gruczołów łojowych i dlatego jest bardzo podatna na przesuszenie, łuszczenie, a nawet odbarwianie. Co więcej, ciągły ruch mięśni oka towarzyszący twojej mimice sprawia, że kąciki oczu mają tendencję do zmarszczek. Istnieje wiele preparatów, dzięki którym możesz rozświetlić oczy. Poznaj najawżniejszy z nich Timexpert SRNS Eyes od Germaine de Capuccini.

Innowacyjna formuła przeznaczona do pielęgnacji skóry wokół oczu odmładza zgaszony i postarzały wyraz twarzy, redukuje oznaki zmęczenia, eliminuje toksyny, sprzyja naturalnej regeneracji i zmniejsza worki oraz opuchnięcia pod oczami. Zawarte w formule składniki aktywne działają w następujący sposób:

  1. działanie relaksacyjne na kontury oka – wyciąg z Albicji jedwabistej (Silk Tree), zwalcza oznaki zmęczenia wywołane nagromadzeniem toksyn w komórkach i wzmacnia zdolność produkowania energii przez komórki, reguluje syntezę melatoniny w fibroblastach, – kafeina ma właściwości drenujące, lipolityczne i stymulujące mikrokrążenie. Kontur oka jest wygładzony, zredukowane są opuchnięcia i „worki” pod oczami;
  2. działanie rozświetlające – zastosowanie cząsteczek optycznych rozpraszających światło zmniejsza „cienie” pod oczami, natychmiast korygując i rozświetlając okolice oczu;
  3. lifting – daje efekt „otwartego oka” (spojrzenia) dzięki zawartemu w formule składnikowi Pro-Liftine o długotrwałym liftingującym działaniu.

Skuteczność preparatu z jego efektem odmładzającym, jest wzmocniona dzięki kompleksowi cynkowo -glicynowemu, który w połączeniu ze składnikiem RC-Advanced, prowadzi do intensywnej poprawy i odbudowy „kapitału odporności na stres” w skórze. Ponadto kwas hialuronowy z cząsteczkami o dużym ciężarze molekularnym zapobiega utracie wody, chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, wygładza zmarszczki.

Rozświetlenie, lifting i efekt odmłodzenia twarzy jest widoczny od razu po zastosowaniu preparatu.

Specjalny metalowy, ergonomiczny i przyjemnie chłodny aplikator pozwala przy każdym użyciu na wykonanie delikatnego masażu, wzmacniając w ten sposób działanie zabiegu. Poprawia mikrokrążenie i zmniejsza obrzęki oraz sińce pod oczami. Kosmetyk nie zawiera parabenów. Nie jest perfumowany. Został przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Sposób użycia:

error: Content is protected !!