Najnowocześniejsza depilacja laserowa LightSheer® DUET

Depilacja laserowa to zabieg, który – zwłaszcza wiosną i latem – cieszy się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów. Mowa oczywiście o jednej z najnowocześniejszych metod dostępnych na rynku – LightSheer® DUET. Co czyni tę metodę tak skuteczną i jednocześnie nieporównywalnie bardziej komfortową od innych? Sprawdźcie!

Jak działa depilacja laserem LightSheer® DUET?

Depilacja laserowa opiera się nie tylko na usunięciu niechcianych włosów – jej zadaniem jest także sprawienie, że ich struktura zostanie osłabiona, a tym samym wzrost zostanie znacząco spowolniony lub całkowicie zatrzymany. Laser diodowy LightSheer® DUET działa na zasadzie przesłania wiązki skupionego światła, które wnika do skóry na głębokość ok. 5 mm, gdzie oddziałuje bezpośrednio na mieszek włosowy, uszkadzając go w sposób kontrolowany. Destabilizacja struktury cebulki włosa powoduje długotrwałe zatrzymanie jego wzrostu, a nawet całkowity zanik! Technologia LightSheer® DUET pozwala na szybsze prowadzenie zabiegu depilacji ze względu na duży rozmiar głowicy emitującej energię lasera. Krótszy zabieg przekłada się bezpośrednio na Wasz komfort, ale to nie wszystko. W przeciwieństwie do innych metod laserowych w urządzeniu zastosowano innowacyjny system chłodzenia ChillTip, który dba kontrolę temperatury zabiegu i chroni przed oparzeniami. Ponadto, epilacja LightSheer® DUET ma tę przewagę, że nie ogranicza się wyłącznie do najjaśniejszych karnacji – przy pierwszych metodach depilacji laserowej zdarzało się, że opalenizna była czynnikiem dyskwalifikującym do zabiegu. Nowoczesna technologia zastosowana w opisywanej dziś metodzie pozwala na bezpieczne usuwanie niechcianych włosów nawet u osób, które mają za sobą już kąpiele słoneczne lub wizyty na solarium. LightSheer® DUET możemy bez wątpienia uznać za jedną z najbardziej przełomowych technik depilacyjnych, która znajduje zastosowanie dla różnych partii ciała. Zabieg jest bezinwazyjny, całkowicie bezpieczny, a na dodatek o wiele bardziej komfortowy dla pacjenta, zaś skuteczność i trwałość osiągniętych efektów są jego niepodważalnymi atutami.

Przygotuj się na lato z LightSheer® DUET!

Odkąd pierwszy raz LightSheer® DUET zagościł w Podarunku dla Urody jesteśmy pod ogromnym wrażeniem skuteczności tej metody depilacji, podobnie jak zadowoleni klienci, którzy z niej korzystają. Kiedy więc myślimy o sezonie letnim i otrzymujemy pytanie, jaki sposób usuwania włosków polecamy – bez wahania proponujemy ten najnowocześniejszy zabieg laserowy. LightSheer® DUET pozwala w kilku sesjach uzyskać piękną i gładką skórę – w sam raz na zbliżające się wakacje i urlopy. Jeżeli zatem poszukujecie innowacyjnej i bezinwazyjnej metody na pozbycie się zbędnego owłosienia, koniecznie wypróbujcie depilację LightSheer® DUET.

error: Content is protected !!