Nasz BLACK FRIDAY będzie przedłużony – dokładamy czwartek i sobotę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wspaniałe okazje cenowe!!!

Pierwsza z nich to minus 15 % na kosmetyki.

Wszystko co tylko zechcesz możesz kupić podczas przedłużonego czarnego piątku z rabatem. Wspaniałe kosmetyki premium czekają na Ciebie. Jeśli nas znasz to wiesz, że polecamy tylko sprawdzone i najlepsze kuracje, kremy i maseczki.

Tox peel połączony z kuracją dermapenem nanoigłowym zamiast 300 zł możesz zapłacić tylko 150 za zabieg na okolicę twarzy i szyi.

TOX PEEL jest to kompleksowy zabieg liftingujący, opóźniający procesy starzenia się skóry polecany dla osób po 30 roku życia.

Połączenie aktywnych składników zapewnia silny efekt napięcia i regeneracji  skóry oraz silne odmłodzenie poprzez stymulację czynników wzrostu odpowiedzialnych za produkcję włókien kolagenowych i elastycznych. Zabieg działa na wszystkie aspekty starzenia się skory, jak wiotczenie, przebarwienia, utrata blasku. Wzmocnienie aplikacji substancji czynnych dermapenem potęguje dwukrotnie efekt zabiegowy.

Jeśli nie możesz wykonać zabiegu teraz, możesz wykupić zabieg podczas promocji w postaci bonu zabiegowego i wykorzystasz go w dogodnej chwili. Masz czas na zrealizowanie bonu do końca stycznia. Taka okazja zdarza się tylko raz do roku.

I na koniec nasza perełka – nowy system zabiegowy do zwalczania cellulitu, modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

Cena 140 zł za zabieg zamias 200 zł lub 120 jeśli od razu zapłacisz za 3 zabiegi.

Jeśli się jeszcze wahasz, specjalistki z salonu Podarunek dla Urody odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Zapraszamy

error: Content is protected !!