Jedwabiście gładka, miękka i delikatna w dotyku skóra to wzorzec piękna dla wielu osób, bez względu na płeć czy wiek. Rozmaite metody usuwania owłosienia z poszczególnych części ciała są bardzo popularne, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Dostrzegamy jedynie pewne różnice w najczęściej wybieranych przez panie oraz panów obszarach zabiegowych. Dlaczego tak chętnie decydujemy się na depilację? Każdy może mieć inne, subiektywne powody – często pozbywamy się włosków z przesłanek typowo higienicznych oraz przez wzgląd na wygodę lub styl życia (np. uprawianie niektórych sportów). Jednak w zdecydowanej większości przypadków marzenie o aksamitnej skórze wynika z upodobań estetycznych – po prostu uważamy, że gładka skóra jest atrakcyjna i zmysłowa.

Regularna depilacja to nieodzowny nawyk wielu osób, niezwykle istotny element procesu dbania o urodę. Jednak sam przebieg usuwania owłosienia bywa często czasochłonny i nie zawsze należy do przyjemnych. A gdyby tak cieszyć się zawsze perfekcyjnie gładkim ciałem i jednocześnie nie musieć systematycznie powtarzać golenia czy depilacji? To możliwe i co więcej bardzo łatwe do wykonania – szczególnie przy wsparciu Podarunku dla Urody.

W naszym salonie proponujemy Wam rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu – przy pomocy wykwalifikowanego specjalisty – bezpiecznie i trwale  pozbędziecie się niechcianych włosków. Jesteśmy profesjonalistami z pasją, idziemy z duchem czasu i wprowadzamy do menu naszych usług tylko najlepsze i sprawdzone metody, które odgrywają znaczącą rolę na światowym rynku kosmetycznym. Laser diodowy Light Sheer Duet to nowoczesne urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię laserową do trwałego usuwania niepożądanego owłosienia z różnych obszarów ciała. Podczas zabiegu melanina zawarta w mieszkach włosowych absorbuje wiązkę lasera, przez co dochodzi do konwersji światła laserowego na energię cieplną, która z kolei niszczy macierz włosa i trwale hamuje jego wzrost. Dzięki tej metodzie, możemy sprawić, że Wasze marzenia o gładkiej skórze każdego dnia – bez konieczności systematycznej depilacji – mogą się ziścić.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Pytanie o ból podczas zabiegu pojawia się często, ponieważ wielu naszych klientów spotkało się z budzącymi obawy relacjami osób trzecich na temat depilacji laserowej. Dlatego rozwiewamy wątpliwości, zabiegowi laserowego usuwania owłosienia mogą towarzyszyć pewne nieprzyjemne doznania, które zależą od indywidualnych uwarunkowań oraz odporności na tego typu stymulację. W zdecydowanej większości przypadków nasi klienci nie określają swoich odczuć podczas depilacji jako ból – z reguły doświadczają wrażenia niezbyt uciążliwego kłucia o różnym nasileniu. Aby zabieg był bardziej komfortowy skórę można posmarować preparatem znieczulającym. Niestety w wielu przypadkach bardzo nieprzyjemne doznania czy nawet ból mogą towarzyszyć zabiegowi przeprowadzanemu przez osobę niekompetentną – dlatego podstawą jest, aby urządzenie do depilacji obsługiwał wyłącznie doświadczony specjalista.

Ile zabiegów potrzeba, by całkowicie usunąć owłosienie z wybranych okolic?

Aby całkowicie pozbyć się niechcianych włosów, wykonujemy zazwyczaj kilka sesji zabiegowych. Konieczność powtarzania depilacji zależy od cyklu wzrostu włosa, ponieważ nie wszystkie włosy rosną w tym samym tempie. Możemy usunąć tylko te, które są akurat w fazie wzrostu. Dlatego też dla osiągnięcia w pełni zadowalającego efektu,  rekomendowana jest seria zabiegów zwykle w odstępach 4-12 tygodni.

Jeżeli również Wam marzy się gładka skóra w każdej sytuacji – zapraszamy do Podarunku dla Urody na konsultacje.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej Light Sheer znajdziecie tutaj: http://laserowyplock.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-plock

error: Content is protected !!